parallax background

Kamińska & Krawczyk

O nas

 


Kamińska & Krawczyk

 

Spełniając oczekiwania naszych Pacjentów w listopadzie 2022 roku otworzyliśmy Klinikę Medycyny Estetycznej Vital Skin Clinic Kamińska & Krawczyk

W zlokalizowanym w sercu Legnicy nowoczesnym i luksusowym obiekcie, stworzyliśmy przestrzeń w której lekarze - eksperci z bogatym i wieloletnim doświadczeniem zadbają o Państwa potrzeby i oczekiwania.

W menu zabiegowym znajdziemy najnowszej generacji terapie w zakresie medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej. Legnica, ul. św. Piotra 9/4 to adres, pod którym odkryjesz na nowo swoją urodę! Adres, który opuszczasz stając się osobą pewną siebie oraz swojego piękna. Vital Skin Clinic Kamińska & Krawczyk to kompleksowa oferta w Legnicy i na całym Dolnym Śląsku, stworzona w oparciu o najnowocześniejsze technologie sprzętowe oraz innowacyjne preparaty medyczne.

Wszystkie terapie wykonywane są przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa przez dyplomowanych lekarzy specjalistów.


Lek. med. Elżbieta Kamińska

 

Jestem absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2002 roku ukończyłam specjalizacje z chirurgii dziecięcej. Od 1992 rok jestem zawodowo związana z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Legnicy i Oddziałem Chirurgii Dziejącej.

Od 2009 roku zajmuję się medycyną estetyczną i anti-ageing.

Od kiedy medycyna estetyczna stała się moja pasją nieustannie uczestniczę w kursach, kongresach i szkoleniach praktycznych organizowanych przez wiodące ośrodki i firmy partnerskie w Polsce i za granica. Posiadam certyfikaty dokumentujące moje umiejętności z zakresu różnorodnych technik przywracania młodości i naturalnego wyglądu.

14 letnie doświadczenie w branży oraz wiedza która nieustannie jest poszerzana, pozwala zapewniać moim pacjentom bezpieczeństwo terapii i pełen komfort. Jest gwarantem doboru odpowiedniej metody oraz wdrożenie bezpiecznego i skutecznego leczenia. Łatwość nawiązywania kontaktu oraz holistyczne podejście do pacjentów to moje dodatkowe atuty.

Obecnie rozwijam swoje umiejętności w zakresie autologicznego przeszczepu tłuszczu , wykorzystania nici przy korekcji kształtu nosa, uszu oraz bleferoplastyki powiek górnych. Zainteresowanie tymi technikami wynika z dążenia do ciągłego doskonalenia, chęci podnoszenia kwalifikacji i oferty mojej Kliniki a takze przekonania co do wyjątkowej ich skuteczności w medycynie estetycznej i anti-aging.

W naszej Klinice konsultuje takze najmłodszych pacjentów w zakresie przepuklin, wodniaków jąder, stulejki, drobnych urazów, stłuczeń i oparzeń.
Praca z pacjentem pediatrycznym od zawsze była i jest źródłem mojej zawodowej satysfakcji a uśmiech dziecka- najcenniejszą nagrodą .


Dr Arek Krawczyk , M.D. , FRCA

 

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obszarem moich zainteresowań pozostaje kardioanestezjologia oraz elektrofizjologia i chirurgia serca. Moje ambicje zawodowe realizowałem od samego początku kariery poza granica, m.in dla Galway University Hospital, Irlandia gdzie odbywałem rezydenturę na Oddziale Kardio- i Torakochirurgii a kolejno Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Od 2012 roku bylem zawodowo związany z Londynem, m.in. z jednym z najlepszych w Europie prywatnych ośrodków medycznych BUPA Cromwell gdzie miałem przyjemność współpracy ze światowej sławy konsultantami jednocześnie przez wiele lat pełniąc tam funkcje kierownicze a także naukowe dla Imperial College London.

Zawsze otwarty na nowe wyzwania zawodowe, zaprogramowany na rozwój - od lat realizuje się w branży beauty. Zdobyte doświadczenie w kreowaniu najlepszego zespołu medycznego postanowiłem wykorzystać powołując Vital Skin Clinic we współpracy z doktor Elżbietą Kamińską.

Zawodowa etyka od zawsze skupiała moja uwagę na bezpieczeństwo pacjenta oraz na precyzje i perfekcje wykonywanych procedur leczniczych.
Poprzez udział w certyfikowanych kongresach i warsztatach praktycznych organizowanych przez wiodące ośrodki i firmy partnerskie nieustannie doskonale oraz zdobywam nowe umiejętności manualne z zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów chemicznych, biostymulatorów tkankowych oraz nici liftingujących.

Moją strategią w praktyce są techniki łączone. Dlatego staram się rozwijać swoja wiedzę a także ofertę naszej Kliniki w zakresie wykorzystania laserów medycznych, produktów autologicznych, RF oraz kosmoceutyków, które stanowią uzupełnienie proponowanych terapii. Moje podejście wynika z przekonania co do wyjątkowej skuteczności technik łączonych w medycynie estetycznej i anti-aging w celu przywrócenia atrakcyjnego wyglądu, dobrego samopoczucia moich pacjentów, ich zadowolenia a tym samym mojej osobistej satysfakcji.

Na pierwszym miejscu stawiam jednak naturalność, umiar i zdrowy rozsądek kierując się zasadą, że zabiegi medycyny estetycznej maja na celu subtelnie poprawiać urodę, korygować defekty i wydobyć wdzięk. Powinny one zatrzymać czas, aby dłużej cieszyć się młodym wyglądem, poczuciem spełnienia i pewnością siebie w interakcji z otoczeniem.

parallax background
 


Skontaktuj się z nami!

 

Kamińska&Krawczyk - Vital Skin Clinic

+48 537 778 110

PRZEJDŹ DO KONTAKTU