parallax background

Kamińska & Krawczyk

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego - modelowanie i korekta brody bez skalpela

 


Modelowanie i korekta brody bez skalpela

 

Modelowanie i korekta brody bez skalpela kwasem hialuronowym


Modelowanie twarzy jest zabiegiem, dzięki któremu możemy zdziałać naprawdę wiele. Jest to zasługa najlepszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym subtelnie przywraca objętość skórze oraz jej kształt modelując brodę i linię żuchwy, dzięki czemu twarz odzyskuje młody wygląd. W trakcie zabiegu wykwalifikowany lekarz aplikuje preparat głęboko w skórę.

W Vital Skin Clinic Kaminska&Krawczyk wykonujemy zabiegi preparatami najnowszej technologii, nie pozostawiających grudek i nie dających obrzęków. Przy ich podaniu trudno o nadkorektę. Sam zabieg trwa do około pół godziny, ale efekt, co warto zaznaczyć utrzymuje się do około roku i dlatego zaleca się jego wykonanie właśnie raz na rok. 

Zabieg ten jest dedykowany i dla kobiet i dla mężczyzn!


Jak przebiega zabieg korekty brody kwasem hialuronowym?

 


Zabieg odbywa się za pomocą wprowadzenia wypełniacza na bazie kwasu pod skórę za pomocą igły. Korekta twarzy kwasem hialuronowym to zabieg zazwyczaj bezbolesny, podczas jego wykonywania towarzyszy uczucie rozpierania w skórze. W kwestii znieczulenia po rozmowie z pacjentem podejmujemy decyzję, czy jest ono potrzebne, czy też nie. Preparat wstrzykiwany jest w głębokie warstwy skóry, gdzie jego zadaniem jest wypełnienie zapadniętych miejsc i uzupełnienie ich objętość. Zabieg trwa około 20-30 minut, a efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się przez 12 miesiący. 


Efekty modelowania twarzy kwasem hialuronowym

 


Zabieg oferowany przez Vital Skin Clinic Kaminska & Krawczyk jest popularny głównie ze względu na widoczną poprawę i przede wszystkim odmłodzenie twarzy.  Korekta brody ( oraz modelowanie żuchwy) w dużym stopniu odpowiada za młodzieńczy wygląd i owal twarzy. Twarz po zabiegu jest wyraźnie odmłodniona i jędrniejsza, a co za tym idzie, prezentuje się wyjątkowo i pięknie.

parallax background
 


Skontaktuj się z nami!

 

Kamińska&Krawczyk - Vital Skin Clinic

+48 537 778 110

PRZEJDŹ DO KONTAKTU