parallax background

Kamińska & Krawczyk

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego - modelowanie kąta żuchwy

 


Modelowanie kąta żuchwy

 

Modelowanie kąta żuchwy przy użyciu kwasu hialuronowego


U wielu pacjentów można stwierdzić braki w bocznej części żuchwy. W rezultacie twarz człowieka przybiera słabo zarysowany kształt. Uwydatnienie kąta żuchwy przy pomocy wypełniacza wstrzykiwanego pod skórę może zapewnić bardziej kwadratowe, wyraźniej zarysowane i wyrzeźbione rysy dolnej części twarzy. Może to korzystnie wpłynąć na uzyskanie harmonijnego wyglądu całej twarzy.

Wypełnienie kąta żuchwy można wykonać w celu jego mocniejszego podkreślenia zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Niektórzy pacjenci rodzą się z zaokrągloną tylną częścią szczęki i kątem żuchwy. Wielu z nich marzy o poprawieniu wyglądu swojego poprzez jego uwydatnienie i nadaniu równowagi rysom twarzy. Dla pacjentów, którzy szukają nieinwazyjnego rozwiązania lub są zainteresowani zobaczeniem możliwych rezultatów jeszcze przed poddaniem się chirurgicznemu zabiegowi -  zastosowanie wypełniacza jest doskonałą opcją.

W zależności od intencji pacjenta i jego rysów twarzy, odpowiedni plan zabiegowy zmierzający do uformowania właściwie zarysowanej brody zostanie zaprezentowany przez specjalistów Vital Skin Clinic Kaminska&Krawczyk. 


Czynnikami, które wykluczają zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, są m.in.:

 


  • choroby nowotworowe;
  • choroby autoimmunologiczne;
  • ciąża i laktacja;
  • alergia na składniki zawarte w preparacie;
  • aktywne stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka);
  • problemy z krzepliwością krwi, stosowanie preparatów obniżających krzepliwość krwi;
  • niewyrównana cukrzyca.


Jak przygotować się do zabiegu wypełniania brody kwasem hialuronowym?

 


Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nie wymagają specjalnych przygotowań. Przed terapią niezbędna jest jednak konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, który oceni możliwości przeprowadzenia zabiegu i wykluczy wszelkie przeciwwskazania. Ponadto na 2-3 dni przed zabiegiem nie powinno przyjmować się leków rozrzedzających krew, np. aspiryny. Dzień przed i w dniu zabiegu nie należy opalać skóry, korzystać z sauny, solarium oraz spożywać alkoholu 


Jak przebiega zabieg modelowania kata żuchwy kwasem hialuronowym?

 


Zabieg trwa około 20-30 minut Specjalista za pomocą cienkiej igły wprowadza kwas hialuronowy w obszar, który ma zostać zmieniony, a następnie palcami modeluje obszar zabiegowi w celu równomiernego rozprowadzenia wypełniacza. Rezultat widoczny jest natychmiast po zabiegu. W zależności od pożądanego wzrostu objętości w tym miejscu, zazwyczaj potrzebnych jest ok. 3-4 ml wypełniacza.


Efekty konturowania kata żuchwy kwasem hialuronowym

 


Nawet przy niewielkiej ilości wypełniacza można uzyskać zauważalną poprawę. Dzięki zabiegowi nasza linia żuchwy zostanie lepiej zarysowana, a skóra pacjenta będzie lepiej napięta aż do szyi. Jednak nawet tym pacjentom, którzy pragną jedynie nieznacznego wysunięcia swojej brody do przodu, wypełniacz może przynieść znaczną poprawę wyglądu.


Efekty zabiegu

 


  • optyczna korekcja symetrii I proporcji
  • wymodelowanie i podkreślenie linii żuchwy;
  • wyrzeźbienie rysów twarzy i konturów żuchwy.
parallax background
 


Skontaktuj się z nami!

 

Kamińska&Krawczyk - Vital Skin Clinic

+48 537 778 110

PRZEJDŹ DO KONTAKTU